Dodetailu atelier

Volejte: +420 724 677 978

Heršpická 800/6, 639 00 // Brno Štýřice

Volejte: +420 724 677 978

Barevný a sladěný interiér domu

realizace interiéru, ukončená

Návrh části interiéru deset let staré vily bylo ctí a výzvou zároveň, protože původní realizace byla také na míru od autora návrhu stavby.

Jak se ale ukázalo při společném jednání, současné zadání mělo reflektovat současnou dobu a jeho požadavky byly odlišné. Co bylo ale neměnné je barevné provedení dřevěných oken a přání paní klientky použití barev a zlatého dekoru. Jako osvícený zákazník, měla paní investorka již dobrou intuici, protože přesně tyto aspekty jsou žhavým trendem.

Zvolili jsme pro kuchyni vhodnou ale zároveň dosti výraznou i decentní modrou, našli vhodné spojení dekorů podlah a přírodního dřeva. Dokonalým propojujícím prvkem byl výrazný obklad ve kterém se promítly všechny tyto barvy a další barvy podobné i kontrastní byly použity na kůži i sedácích židlí.

Kuchyně v prostoru zůstala na stejném místě – její pracovní část je ale před průchozím koridorem skryta a pracovní plochy jsou přímo naproti sobě. Volný průchod je do jídelní části, kde je prostorná lavice a rozkládací jídelní stůl.

Předtím a potom